Třinec – Líšeň 0:4 (kon.) | Příbram – Jihlava 3:0 (kon.) | Prostějov – Opava 2:2 (kon.)
1. SK Prostějov
2:2 (1:0)
Slezský FC Opava
Sobota 29.10.2022, 14:30 • Stadion za Místním nádražím, Prostějov. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

Prostějov neodehrál špatný zápas a měl nakročeno po prvním poločase k historicky první domácí výhře nad Opavou. Nejdříve vyrovnal po rohovém kopu a závaru ve vápně Kopečný. Netrvalo dlouho a Prostějov se zase ujal vedení, v 61.minutě se krásně trefil Elbel. Opava však dokázala brzy opět vyrovnat. V 67. minutě vyrovnal hlavičkou po rohovém kopu Šigut a definitivně tak zmařil šance Prostějova na výhru. Oba týmy se tak musí smířit s dělbou jednoho bodu. (16:35:32)

90+3

90+2
    Velkou šanci měli opavští, jejich střela prosvištěla kousek nad bránou Bárty.

90+1
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Šimon Šumbera, přichází Arťom Ščedryj.

90
    Hlavní arbitr nastavuje 2 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Gólovou šanci měl na své hlavě po rohovém kopu Prostějovský obránce. Jeho hlavičkový pokus však těsně minul bránu.

89
    Prostějov bude zahrávat rohový kop.

88
    Střídání v týmu SFC Opava:
    ze hřiště odchází Adam Ščudla, přichází Radim Dostál.

87
    Opava bude zahrávat standardní situaci na polovině soupeře.

84
    Hra může pokračovat.

83
    Prostějovský záložník padá ve vápně Opavy k zemi, rozhodčí penaltu nepíská, ale hru přerušuje, jelikož se jednalo o úder do hlavy.

82
    Míč byl teď po velkém závaru v opavském vápně už na cestě do brány. Lasák dokázal míč skvělým zákrokem zastavit.

80
    Rychlou akci Opavy dokázal překazit skvostným obranným zákrokem Bialek.

79
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Michal Stříž).

78
    Centrovaný míč do vápna Opavy dokázal hostující stoper hlavou odvrátit do bezpečí.

76
    ze hřiště odchází Robert Bartolomeu, přichází Michal Zapletal.

74
    Přímý volný kop dokázal odvrátit hlavou jeden z hráčů ve zdi.

73
    Opava bude mít velkou šanci na to jít do vedení. Kousek za vápnem budou hostující hráči kopat přímý volný kop.