Sparta B – Prostějov 2:0 (kon.) | Jihlava – Dukla Praha 0:1 (kon.) | Karviná – Líšeň 2:2 (kon.)
Táborsko – Opava 1:0 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:0 (0:0)
Slezský FC Opava
Neděle 23.04.2023, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

90+5
    Konec zápasu. Ve druhé půli už se fanoušci alespoň jednoho gólu dočkali. V 62. minutě rozhodl o vítězství Táborska 1:0 Bojan Dordič z penalty. Šancí ale bylo v celém utkání rozhodně na více branek, srovnat mohla i Opava. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (18:54:28)

90+3
    Domácí šli do přečíslení, ale nedokázali si kloudně přihrát, u míče tak jsou hosté.

90+2
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Jiří Kateřiňák, přichází Alexandr Sojka.

90+2
    Hra se kouskuje, což vyhovuje domácím.

90
    Rozhodčí nastaví 5 minut.

90
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Adam Alexandr).

88
    Koné dostal ve středu hřiště míč zadarmo, nicméně se o něj nechal obrat. Nabíhající spoluhráči tak z chyby soupeře těžit nemohli.

87
    Táborsko se drží na polovině hostů a zatím závěr kontroluje.

85
    Střídání v týmu SFC Opava:
    ze hřiště odchází Jan Kadlec, přichází Tomáš Rataj,
    ze hřiště odchází Miloš Kopečný, přichází Matěj Helebrand.

84
    Žlutá karta pro tým SFC Opava (Jiří Janoščín).

84
    Miloš Kopečný zůstal asi deset metrů před brankou sám, dlouho se na hlavičku soustředil, jenže poslal míč vedle brány Táborska!

83
    Hosté z rohového kopu nic nevytěžili a Pastornický posílá míč za půlku.

82
    Domácí se dostali pod tlak a po nedorozumění skončil míč od Dordiče za čarou, roh pro Opavu.