Zlín – Teplice 2:1 (kon.) | Pardubice – Slovácko 0:1 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 2:0 (kon.)
FK Pardubice
0:1 (0:1)
1.FC Slovácko
Sobota 26.08.2023, 15:00 • CFIG Arena • FORTUNA:LIGA • 6. kolo

Slovácko dokázalo uhájit poločasové vedení 1:0 a z Pardubic si tak odváží velmi cenné tři body. Do druhého poločasu lépe vstoupily Pardubice, ale branku vstřelit nedokázaly. V 67.minutě fantastickým zákrokem vychytal Budinský hlavičku Vechety. V závěru zápasu už nikdo vyloženou šanci neměl. (17:03:08)

90+5

90+5
    Pardubice budou ještě zahrávat jeden rohový kop.

90+4
    Nadýchaný centr prolétl vápnem Slovácka, Pardubice vyvíjejí závěrečný tlak na svého soupeře.

90+3
    Zlatohlávkův centr byl zblokován na rohový kop.

90+3
    Slovácko aktuálně kombinuje na polovině soupeře.

90+2
    Pikul na polovině soupeře přišel o míč a zabrzdil rychlý brejk za cenu žluté karty.