Hr. Králové – Liberec 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 1:0 (kon.)
Zlín – Jablonec 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Karviná 1:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:0 (0:0)
FK Pardubice
Sobota 11.11.2023, 15:00 • Lokotrans Aréna • FORTUNA:LIGA • 15. kolo

Mladá Boleslav po dnešním utkání poskočila na třetí místo ligové tabulky. V domácím prostředí porazila Pardubice 1:0 díky brance Vasila Kušeje na začátku druhého poločasu. První dějství bylo vyrovnané, ale do toho druhého vstoupili jasně lépe domácí, kteří pak kontrolovali hru. Pardubice si toho ve druhém poločase směrem dopředu mnoho nevytvořily, tudíž nakonec odjíždí bez bodu.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (17:07:08)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:0. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:7.

90+4

90+3
    Nicméně hosté o míč přišli, takže teď už to budou mít velmi složité. Balón drží Mladoboleslavští.

90+2
    Pardubice se už znovu dostaly na útočnou polovinu, kde si chtějí vytvořit závěrečný tlak.

90+1
    Matěj Pulkrab napoprvé přetlačil Pabla Ortíze, nicméně pardubický zadák nakonec čisté zasáhl. Pokud by nezakročil, Mladá Boleslav by byla v přečíslení dvou na jednoho.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Po centru Mareše došlo k zakončení, které ale vůbec důrazné nebylo. Matouš Trmal si připsal velice snadný zákrok.

88
    Vasil Kušej otřel balón o Ichu, tudíž pro svůj celek vybojoval autové vhazování.

86
    Ladra dlouhým nákopem hledal Kušeje, nicméně skvěle zapracoval směrem do defenzívy Icha. Následně to vypadalo, že se Pardubice dostanou do kontru, ale dle rozhodčího čistým způsobem byl Patrák zastaven.

85
    Vackův centr vůbec nebyl špatný. Při výběhu navíc zaváhal Matouš Trmal, jenže nikdo z Pardubických míč do sítě nedostal.

85
    Na začátku 85. minuty byl Michal Hlavatý nedovoleně poslán na zem. Pardubice rozehrají standardní situaci.

84
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
    ze hřiště odchází Marek Matějovský, přichází Florent Poulolo.

83
    Daniel Mareček vystřelil, avšak branku o pár centimetrů netrefil. Velká šance domácích dalším gólem nekončí.

81
    Tomáš Ladra vypálil ze střední vzdálenosti, přičemž trefil ruku Ondřeje Kukučky, který byl na hranici vápna. Mladá Boleslav bude mít k dispozici přímý kop ze skvělé pozice.

80
    Mladá Boleslav operuje na útočné polovině. Zhruba patnáct minut ji dělí od zisku dalších tří bodů.

79
    Znovu se na balón dostal Vasil Kušej, který se ale zapletl ve svých kličkách. Autové vhazování pro Pardubice.

78
    Michal Hlavatý byl znovu na levém křídle cítit. Následná přihrávka nebyla úplně přesná, k zakončení se sice dostal Vojtěch Patrák, avšak jeho pokus důrazný nebyl.

77
    Dominik Kostka absolvoval hlavičkový souboj, při kterém pardubického beka povalil na zem. Míč se odrazil k brankáři Budinskému, jenž rozehrává.