Slovácko – Ostrava 2:0 (kon.) | Jablonec – Pardubice 2:1 (kon.) | Sparta – Zlín 2:0 (kon.)
FK Jablonec
2:1 (1:1)
FK Pardubice
Neděle 26.11.2023, 15:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • FORTUNA:LIGA • 16. kolo

S konstatováním, že Jablonec zvládl záchranářskou bitvu poměrem 2:1, se s vámi loučím a přeji hezký zbytek víkendu. (17:01:16)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 11:7. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:24.

Je dobojováno. Jablonec po absolutně vyrovnaném prvním poločase po přestávce ždímal Pardubice, až se nakonec dočkal i vítězné branky. Své vlastní zdraví nasadil Miloš Kratochvíl, který svou druhou trefou v zápase rozhodl o třech bodech pro domácí. Východočechy pak ještě několikrát podržel brankář Budinský, a tak konečná prohra o gól je pro svěřence Radoslava Kováče vlastně ještě milosrdná.

90+4

90+4
    Martinec nacentroval na hlavu Jovoviče a patrně nejmenší hráč na hřišti zakončoval netypicky jen těsně vedle.

90+3
    Střídání v týmu FK Jablonec:
    ze hřiště odchází Alexis Alégué, přichází Adrián Slávik.

90+2
    Budinský jen korunoval svůj skvělý výkon, když zneškodnil samostatný únik Jovoviče i následnou dorážku Černáka. Slovenský gólman však nejspíše bude jen smutným hrdinou Pardubic.

90+1
    Ve chvíli, kdy se dovídáme, že se nastavují tři minuty, je pískán Jovovičův ofsajd.

90
    Východočeši jsou viditelně v křeči, Jablonec na prahu 90. minuty míří k vítězství.

88
    Další útočný faul, tentokrát se o něj postaral střídající Černý.

87
    Solilův útočný faul a následná gestikulace směrem k rozhodčímu oceněna žlutou kartou.

86
    Alegué efektně přešel přes dva hráč, pak ale nacentroval jen do rukavic Budinského.

85
    William Mukwelle se nyní provinil útočným faulem, což zapříčinilo konec pardubické útočné snahy.

84
    Střídání v týmu FK Pardubice:
    ze hřiště odchází Kryštof Daněk, přichází Denis Donát,
    ze hřiště odchází Kamil Vacek, přichází Pavel Černý.

84
    Žlutá karta pro tým FK Pardubice (Kryštof Daněk).

83
    Jablonec drží hru daleko od své brány, Pardubicím jako by docházel dech.

82
    Pardubičtí jsou vývojem pochopitelně paralyzovaní. Čas se jim navíc krátí.

80
    Martinec se ve vápně krásnou fintou zbavil obránce, čímž se dostal do obrovské šance. V souboji tváří v tvář ale nevyzrál na skvělého Budinského.