Olomouc B – Žižkov 0:2 (kon.) | Chrudim – Prostějov 6:2 (kon.) | Líšeň – Varnsdorf 2:1 (kon.)
Kroměříž – Opava 0:1 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 1:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 3:1 (kon.)
Táborsko – Vyškov 1:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:1 (0:0)
MFK Vyškov
Sobota 19.08.2023, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 6. kolo

90+4
    Konec zápasu. Ve druhé půli už padly dvě branky a zápas Táborska s Vyškovem skončil remízou 1:1. Nejprve poslal hosty do vedení ve 49. minutě Metsoko, poté srovnal v 58. minutě na 1:1 z penalty Dordič. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (18:55:26)

90+4
    Foltyn odhlavičkoval centr z rohu a zápas končí.

90+4
    Zřejmě poslední akce zápasu, hosté mají roh.

90+2
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Jiří Kateřiňák, přichází Petr Javorek.

90
    Rozhodčí Batík nastaví 3 minuty.

89
    Tusjak mohl rozhodnout! Dobrá střela jen těsně minula branku Vyškova, když balon proletěl nad břevnem.

88
    Střídání v týmu MFK Vyškov:
    ze hřiště odchází Santiago Eneme, přichází Barnabáš Lacík.

87
    Dordič hledal na hranici vápna Skopce, přihrávka ale nebyla přesná.

85
    Dlouhý nákop domácích zajistil brankář Stejskal.

82
    Hosté jsou v posledních minutách směrem dopředu aktivnější.

79
    ze hřiště odchází Bienvenue Kanakimana, přichází Amidou Diallo.

78
    Domácí zbytečně ztratili balon, k jejich štěstí ale hosté pálili opět mimo branku.

76
    ze hřiště odchází Matouš Varačka, přichází David Skopec.

76
    Vyškovští zahrozili po rohovém kopu, balon ale skončil ke štěstí Táborska mimo branku.