Vyškov – Sparta B 3:1 (kon.) | Prostějov – Brno 0:1 (kon.) | Líšeň – Kroměříž 1:0 (kon.)
MFK Vyškov
3:1 (0:1)
AC Sparta Praha B
Sobota 26.08.2023, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 7. kolo

to je ode mne v tuto chvíli vše. Přeji vám krásný zbytek soboty a budu se těšit u dalších onlajnů. (12:14:38)

Je dobojováno, Vyškovu se podařilo zápas ve druhém poločase otočit a dostává se díky tomu na první místo tabulky. První branka domácích přišla v 56. minutě po obrovské chybě ve sparťanské obraně, prosadil se Idjessi Metsoko . Otočení skóre zajistil Fahad Bayo, který se prosadil hlavou a pojistku pro domácí přidal v nastavení z penalty Ondřej Vintr. Sparťané tak i přes dobrý výkon v prvním poločase odjíždějí s prázdnou.

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 11:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:7.

90+4

90+3
    Střídání v týmu MFK Vyškov:
    ze hřiště odchází Idjessi Metsoko, přichází Barnabáš Lacík,
    ze hřiště odchází Lukáš Lahodný, přichází Adam Červeň.

90+2
    ONDŘEJ VINTR to provedl zkušeně, penaltu přesnou ranou proměnil a navýšil vedení!

90+1
    Ondřej Vintr byl faulován ve vápně a rozhodčí nařizuje penaltu pro domácí!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Filip Štěpánek se dostal do vápna a vyzkoušel střelu z úhlu, netrefil však prostor mezi třemi tyčemi.

89
    Filip Štěpánek dostal po pár minutách na hřišti žlutou za nebezpečný skluz.

88
    Sparťané kopali od rohového praporku, situace si jim však znovu příliš nepovedla.

87
    ze hřiště odchází Santiago Eneme, přichází Filip Štěpánek,
    ze hřiště odchází Fahad Bayo, přichází Amidou Diallo.

84
    Nedorozumění mezi Fahadem Bayem a Kessym Coulibalym, Sparťané se dostali ke střele, Jan Stejskal byl ovšem připraven.

83
    Golden Mafwenta zkusil vystřelil z přímého kopu, byl však příliš daleko a nedokázal brankáře Sparty překvapit.

Dnešní utkání sleduje 1457 diváků.

82
    Ondřej Vintr poslal skvělý pas na Idjessi Metsoko, ten ale míč do sítě nedokázal dostat.

81
    Jan Stejskal výborným zákrokem podržel svůj tým.

79
    Perfektní pas prošel na Fahada Bayoa, ten ale zakončil přesně do rukavic brankáře.

77
    Ondřej Vintr je na hřišti jen pár vteřin a hned se dostal k zajímavé střele, mířil však těsně vedle.