Jihlava – Brno 0:1 (kon.) | Opava – Dukla Praha 1:0 (kon.) | Příbram – Sparta B 2:1 (kon.)
Slezský FC Opava
1:0 (0:0)
FK Dukla Praha
Pátek 15.09.2023, 17:30 • Stadion v Městských sadech, Opava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 9. kolo

Děkujeme za pozornost a přejeme vám pohodový páteční večer. (19:55:02)

Ve Slezsku je i včetně krátkého "prodloužení" dohráno. Opavští fotbalisté doma porazili lídra FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a po výhře 1:0 zapisují do tabulky tři body. Zajímavý duel nakonec rozhodla jediná branka, o kterou se zkraje druhé půle postaral opavský útočník David Vaněček. Dukla byla blízko vyrovnání, Kozla ovšem vychytal domácí gólman Richter a hlavičku Matějky zastavilo břevno.

Slezané ve F:NL opět naplno bodovali po dvou zápasech. Pražané po sérii šesti utkání v řadě bez porážky padli, v Opavě zapsali teprve druhou porážku v probíhajícím ročníku soutěže.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:5.
    Střely mimo: 5:3.
    Rohy: 5:0.

90+12

90+11
    Viditelnost není optimální, ale rozhodčí Vokoun dal povel pokračovat ve hře.

90+7
    Pozor, že by změna? Naskočilo již osvětlení na tribunách. Teď to chce ještě stožáry osvětlení...
    90+6. V Městských sadech je tma

90+5
    Stále nic nového. Někteří lidé už opouštějí tribuny, opavský kotel se dál baví odpovídačkami s fanoušky na vedlejší tribuně G.

90+4
    Nehraje se už skoro pět minut. Všichni aktéři utkání jsou stále na hrací ploše, ale zatím to nevypadá, že by se v Městských sadech mělo opět rozsvítit.

90+3
    Diváci se ale baví po svém a mávají na sebe mobilními telefony se zapnutými světelnými diodami.

90+3
    V Městských sadech ovšem vypadl proud, a tak zhaslo jak osvětlení, tak tribuny.

90+2
    Opavští vybojovali roh a čekáme na jeho rozehrání.

90+1
    Střídání v týmu FK Dukla Praha:
    ze hřiště odchází Jakub Barac, přichází Tomáš Vondrášek.

90
    Hlavní rozhodčí Vokoun nastavuje čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Domácí Ščudla si vykoledoval faul v rohu hřiště, Slezané si mohou na chvíli vydechnout od defenzivních starostí.

89
    Dukla se dál žene za vyrovnáním, ale tlačí jí čas i nebezpečné opavské brejky do otevřené obrany. Bude to tady v Městských sadech ještě pořádné drama.