Chrudim – Žižkov 2:2 (kon.) | Prostějov – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Dukla Praha – Kroměříž 3:1 (kon.)
Vlašim – Opava 1:1 (kon.) | Brno – Vyškov 0:1 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
1:1 (0:1)
Slezský FC Opava
Sobota 23.09.2023, 16:30 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

Zápas mezi Vlašimí a Opavou nakonec končí oprávněnou remízou. Skóre otevřel v 16. minutě Blecha. V 69.minutě vyrovnal po centru Šubert. V 87.minutě mohl rozhodnout Velička, ale ve velké šanci selhal. (18:39:02)

90+5

90+5
    Vlašim se dokázala ubránit.

90+5
    Opava bude ještě těsně před koncem zápasu zahrávat rohový kop.

88
    Dlouhý nákop vlašimského obránce sbírá do rukavic Richter.

88
    Střídání v týmu SFC Opava:
    ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Jan Kadlec.

87
    Rataj odcentroval z pravé strany na volného Veličku, ten však sám před brankářem bránu neohrozil.

86
    Žlutá karta pro tým SFC Opava (Solomon Omale).

85
    Badu Dankwah napřáhl z velké dálky, jeho střela končí v rukavicích Richtera.

84
    Šubert obdržel přihrávku na pravé křídlo, využil následně volného prostoru a navedl si míč až do vápna na levou nohu. Jeho střelu na zadní tyč chytil brankář Richter.