Chrudim – Brno 3:1 (kon.) | Dukla Praha – Žižkov 1:0 (kon.) | Líšeň – Opava 3:0 (kon.)
Táborsko – Jihlava 2:1 (kon.) | Kroměříž – Příbram 0:2 (kon.)
SK Líšeň 2019
3:0 (0:0)
Slezský FC Opava
Sobota 16.03.2024, 15:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 19. kolo

Zápas je u konce. Druhý poločas patřil jednoznačně Líšni, ta nejdříve udeřila z jednoho přímého kopu, kdy se trefil Pavel Sokol, následovala druhá rána z přímého kopu, kdy opět skóroval Sokol, a třetí míč do branky uklidil střídající Lukáš Raab. Domácí vyhráli 3:0 a přeskočili soupeře o dva body. (16:53:13)

90+4

90+3
    Líšeň nyní ubránila velice dobře dvě útočné situace Opavy, a míč odkopla co nejdál. Snaží se nyní hru držet co nejdále od branky a pomoci svému gólmanu k čistému kontu.

90+2
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Erik Otrísal).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil k aktuálnímu poločasu ještě čtyři minuty nad rámec standardní hrací doby.

90
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Ondřej Hapal,
    ze hřiště odchází Marek Polášek, přichází Renards Rimovičs.

90
    Kim to zkoušel z levé strany, jeho rána ale byla zablokována. Míč se k němu ale znovu odrazil, ovšem jeho následný centr nenašel žádného adresáta.

89
    Střídání v týmu Slezský FC Opava:
    ze hřiště odchází Miloš Kopečný, přichází Sebastian Pejša.

87
    Líšeň právě vstřelila branku! Tak nyní už je jednoznačně rozhodnuto. Marka Poláška jeden z domácích uvolnil do náběhu na pravé křídlo. Polášek pak poslal fantastický centr na druhou stranu pro dobíhajícího LUKÁŠE RAABA, který už míč jednoduše uklidil.

86
    K míči se postavil Blecha. Ten ho nestřílel napřímo, ale poslal ho na zadní tyč, kde operoval kapitán Janoščín. Jeho rána ale neměla velkou sílu a s lehkostí zapadla do náruče brankáře Vajnera.

85
    Opava vybojovala standardku asi dvacet pět metrů od pokutového území. Dokáže napodobit soupeře, který už dnes dva góly z volných přímých kopů nasázel?

83
    ze hřiště odchází Ibrahim Aldin, přichází Lukáš Raab.

82
    ze hřiště odchází Bohdan Velička, přichází Čun-hjong Kim,
    ze hřiště odchází Solomon Omale, přichází Adam Ondráček.

81
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Dušan Joković).

81
    Líšeň právě vstřelila branku! Domácí opět využili standardku! Těsně vedle pravého růžku vápna si nachystal míč PAVEL SOKOL. Ten opět zahrál volný přímý kop parádně. Tentokrát mu ale pomohla hostující zeď. Sokol totiž míč kopal spíš k bližší tyči, ten se ale odrazil od obránců, změnil směr a zapadl do levé části branky.

80
    Jaromír Srubek dostal žlutou kartu za nesportovní chování, když seřval protihráče, který byl faulován kousek před vápnem.

78
    David Vaněček si naběhl z levé strany k vápnu a vzal to na sebe. Jeho zakončení ale nebylo moc dobré, míč letěl hodně nad branku.

77
    Opava to teď zkusila lobem přes obranu, který vyšel, a jeden z hráčů se uvolnil, ale opět se jednalo o akci, kterou zhatil ofsajd.