Olomouc B – Opava 1:0 (kon.) | Sparta B – Vyškov 5:3 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
1:0 (0:0)
Slezský FC Opava
Neděle 07.04.2024, 10:15 • Andrův stadion, Olomouc • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 21. kolo

Zápas je u konce. Ani v druhém poločase jme neviděli nějaké fantastické ofenzivní představení. Viděli jsme ale rozuzlení, které přišlo už v 51. minutě, kdy Zifčák rozhodl z pokutového kopu. Sigma si tak připsala tři body a vyhrála na jaře už potřetí. Opava prohloubila své jarní trápení a odjíždí bez bodů. (12:10:20)

90+3

90+3
    Muritala si na levém křídle seběhl k tyči. Nikdo ho nedobíhal, ale jeho zakončení skončilo pouze v boční síti opavské branky.

90+2
    Opavští fanoušci si ještě žádají vstřelenou branku, zatím to ale nevypadá, že by k něčemu takovému mělo dojít. Hraje se totiž spíše na útočné polovině Sigmy.

90+1
    Oba týmy se několikrát vystřídaly na svých útočných polovinách, ale nic zajímavého z toho nevzniklo.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil k tomuto poločasu ještě tři minuty nad rámec standardní hrací doby.

89
    Digaňa vyčkával hodné dlouho, až si k němu seběhl Yahaya Mohammed Marzuq. Brankář Olomouce ale míč sebral do rukou dřív, než opavský útočník dokázal něco vymyslet.

88
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Jáchym Šíp, přichází Moses Emmanuel Amasi.

88
    Opavský rohový kop nebyl vůbec špatný. Míč propadl k jednomu z hráčů, který ho prodloužil na zadní tyč, kde si ale skočil Digaňa, který nebezpečný míč zlikvidoval.

87
    Jeden z hostů to zkusil z velké dálky. Míč vypálil do obránce soupeře, od kterého se balon dostal hodně nad branku.

86
    Střídání v týmu Slezský FC Opava:
    ze hřiště odchází Jaroslav Málek, přichází Matěj Helebrand.

86
    Sigma B se dopustila faulu na levé straně útočné poloviny, kde se snažila získat zpět již ztracený míč.

85
    Janoščin dobře vykopl míč ve vápně, na který se musel hodně protáhnout. Jinak by mohl jeden z olomouckých uniknout na branku sám.

83
    Opava to myslela dobře, dlouhý centr z obrany na pravé křídlo měl dobrou myšlenku, ale mnohem horší provedení. Míč zapadl za čáru dřív, než ho opavské křídlo dostihlo.

82
    Jáchym Šíp se na druhé straně utrhl obraně a sprintoval za volným míčem do vápna, o malinkou chviličku před dním ale míč nakonec ukořistil Richter.

81
    Opava kombinovala po pravé straně, před vápnem se ale při přechodu do šestnáctky dopustila útočného faulu, a tak nakonec ani nezakončila.

80
    Do konce standardní hrací doby zbývá deset minut. Hra se sice přelévá ze strany na stranu, ovšem ani jeden z týmů si netvoří nějaké příležitosti, a nice nenasvědčuje tomu, že by se skóre mělo nějak změnit.

78
    ze hřiště odchází Tomáš Rataj, přichází Čun-hjong Kim.

78
    Sigma následně pressingem vysunula Opavu až zpět ke své brance a brankáři Richterovi. Ten pak dlouhým výkopem přenesl hru zpátky k brance Sigmy.