Žižkov – Chrudim 3:1 (kon.) | Kroměříž – Dukla Praha 0:2 (kon.) | Jihlava – Sparta B 3:1 (kon.)
Varnsdorf – Prostějov 5:1 (kon.) | Opava – Vlašim 2:2 (kon.)
Slezský FC Opava
2:2 (2:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Neděle 21.04.2024, 18:00 • Stadion v Městských sadech, Opava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 24. kolo

Děkujeme vám za pozornost a přejeme příjemný nedělní večer. (20:29:40)

Zajímavé utkání ve Slezsku skončilo zřejmě zaslouženou remízou. Poté, co domácí fotbalisté v první půli otočili nepříznivé skóre, začali ve druhé půli aktivněji hosté a ze svého náporu vytěžili vyrovnávací branku Petra Bredy na 2:2. Poté opět přitlačili Opavští, ale třetí gól přidat nedokázali. Svou šanci neproměnili ani Středočeši, a tak se v Opavě body dělily. Slezané čekají na výhru ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE dva zápasy, Vlašim ještě o dvě kola déle. Oba celky si tak z anglického týdne odnášejí bod.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:4.
    Střely mimo: 7:3.
    Rohy: 8:3.

90+5

90+5
    Osuagwu fauloval Helebranda, zřejmě poslední šance pro domácí.

90+4
    Do zakončení se po rohu dostal Haitl, jeho dělovku hosté ovšem zblokovali.

90+4
    Roh pro Opavu, rozehraje ho Ondráček.

90+4
    Přichystal přihrávkou od levé lajny hledal Ondráčka, před ním míč uklidil do zámezí Nogha.

90+3
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim:
    ze hřiště odchází Lukáš Musil, přichází Erik Biegon.

90+3
    Žlutá karta pro tým FC Sellier & Bellot Vlašim (Jonáš Kneifel).

90+3
    Ondráček cpal balon na zadní tyč, ale žádný z jeho spoluhráčů na míč nedosáhl.

90+2
    Petr Breda fauloval Vaněčka. Standardka pro Opavu ze zhruba pětatřiceti metrů.

90+2
    Victor Osuagwu se hnal za míčem, ale ten si před ním dobře pokryl Jaromír Srubek a dovedl ho až do zámezí. Odkop od opavské brány.

90+1
    Žlutou kartu si nyní vysloužil také trenér brankářů Opavy Martin Vaniak.

90
    Hlavní rozhodčí Rouček nastavuje čtyři minuty nad rámec základní hrací dobu.

90
    Hosté získali aut, ale dlouho otálejí s uvedením míče do hry.

90
    Ale zpět na trávník. Vaněček získal na vlastní polovině míč a v tísni ho udržel. Opavští mohou dopředu.

89
    Dramatické utkání míří do svého konce a domácí příznivci rozhodně nejsou s výkonem svých oblíbenců spokojeni. Z tribun se už poněkolikáté během zápasu ozývají pokřiky: "Bojujte za Slezský!"