Flamingos Ostrava – Karlovy Vary 1:4 (kon.) | Zlín sledge – SHK Mustangové 4:5 (kon.)
Flamingos Ostrava
1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
SKV Sharks Karlovy Vary
Neděle 15.10.2023, 10:15 • Ostrava, Multifunkční hala • Česká para hokejová liga • 4. kolo

Z Multifunkční haly Ostravar je to ode mne vše.

Přeji příjemný zbytek neděle, děkuji za pozornost a ve sváteční den 28. října se opět těším na počtenou. (11:49:35)

Ligový zápasový víkend je minulostí!
    Domácí statečně bojovali o další body, ale mistr loňské sezóny byl tvrdý oříšek. Žraloci si v první třetině vypracovali dvoubrankový náskok, který si hlídali. Až ve třetím dějství, po druhém gólovém počinu Filipa Veselého, ztratil Bohumír Mach čisté konto, když útočný tlak ukončil Rob Easley.
    Závěr třetího dějství patřil jednoznačně Flamingos, jenže z něj další gól nevytěžili.

44:50
    Poslední pokus domácího týmu skórovat končí opět na zadním mantinelu.

44:10
    Kontra útok zakončuje Veselý jen do Kudelových betonů.

43:20
    Žraloci ze všech sil drží hru za brankou nebo na mantinelu.

42:12
    Křižná střílená nahrávka od Easleyho nenašla na druhé straně adresáta v růžovém dresu. Vary se na chvíli vymanily z tlaku.

41:36
    Easley byl ve finálním zakončení zablokován Zelinkou.

40:58
    Flamingos zůstává v útočné třetině a trpělivě zkouší střílet z každé pozice. Puky naráží na zadní mantinel.

40:15
    Kotouč se kutálel kolem levé Machovy tyče po střele Paláta.

39:52
    A opět jsme před Machem, který střelu po ledě od modré čáry zachytává přestože moc nevidí přes množství hráčů před brankovištěm.

39:12
    Kde Kudela přerušuje hru po akci Kovaříka.

38:55
    Hečko s Easleym útočnou akci nedokončili střelecky. Naopak se museli rychle vracet do obrany

38:15
    Po buly po levici domácího gólmana vytahuje hru z pásma Vladimír Kudela nahrávkou na rozjetého Hečka.

37:59
    Střela bez přípravy v podání Jeřábka je odražena špičkou betonu do levého rohu.

37:48
    Až střelu Haase Kudela kryje v lapačce.

37:05
    Veselý a ani z dorážky Zelinka pozorného Kudelu nepřekonali.

34:46
    Flamingos Ostrava právě vstřelili branku!
    Teď to už vyšlo! David Palát viděl najíždějícího ROBA EASLEYHO, který puk namířil přesně do odkrytého prostoru brány. Asistence: David Palát.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 35. Easley (Palát) – 11. Geier (Wágner, Zelinka), 12. Veselý (Zelinka), 19. Geier (Veselý), 33. Veselý (Wágner)

Flamingos Ostrava: M. Kudela (Staněk) – V. Kudela, Handl, Palát, Vrubel (A) – Easley, Puchein, Gotthardt, Židlická, Bařák, Němec (A), Hečko (C)
    Trenér: Jan Szturc

SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Wágner (A), Zelinka, Haas – Michalčín, Jeřábek, Veselý (A), Kovařík, Geier (C), Sedláček, Karafiát
    Trenér: Miroslav Hrbek

Rozhodčí: Daniel Horák, Dominik Kafka