Olomouc – Ostrava 2:2 (kon.) | Karviná – Dukla Praha 0:0 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:0 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Liberec – Plzeň 1:1 (kon.)
FK Teplice
1:2 (1:1)
FK Mladá Boleslav
Neděle 01.09.2024, 17:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • Chance Liga • 7. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 9:3. Rohy: 7:3. Fauly: 15:10. (19:03:08)

Fotbalisté Teplic si v 7. ligovém kole zapisují už šestou porážku! Mladé Boleslavi doma podlehli 1:2. Nový hostující kouč Andreas Brännström si tak po úspěšném debutu v play-off o Konferenční ligu připisuje také vítěznou premiéru v Chance Lize.

Domácí se přitom ve 20. minutě ujali vedení. Brankář Trmal po rohovém kopu vyrazil míč jen k Jakubovi Emmerovi a ten ho z hranice šestnáctky přehodil. Středočeši srovnali za šest minut. Vasil Kušej vyhrál souboj s Havlem a podél brankové čáry prošel až do pokutového území, kde našel Tomáše Ladru a ten se nemýlil. V úvodu druhého dějství byli domácí aktivnější. Dobrou příležitost měl Gning, jenž polonůžkami zakončoval těsně vedle brány. Rozhodující gól však přišel v 85. minutě. Asistenci si opět připsal Kušej, jenž nabídl balón před bránu střídajícímu Lukášovi Maškovi a ten měl už poměrně snadnou pozici.

90+6

90+5
    Mašek ještě poslal do brejku Matěje Pulkraba. Ten střílel z pravé strany šestnáctky mimo. Hosté ale ušetřili cenný čas.

90+4
    Hosté se ubránili a v době, kdy ještě Němeček zdaleka nebyl v bráně, se dostal k míči Lamin Jawo. Daniel Trubač ho fauloval a inkasoval žlutou kartu.

90+3
    Po rohovém kopu, na který už šel před bránu soupeře i brankář Němeček, se domácím nepodařilo propálit obranný val soupeře. Bude z toho ještě jeden roh.

90+3
    Výkop Němečka našel Abtallaha Gninga. Ten roztáhl doprava na Harušťáka. Jeho centr si však pohlídali obránci soupeře.

90+2
    Hosté odehráli dobrou minutku na útočné polovině. Až teď bude rozehrávat brankář Teplic Němeček.

90+1
    Rozhodčí nehasil nastaví ještě pět minut!

90
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
    ze hřiště odchází Vasil Kušej, přichází Matěj Pulkrab,
    ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Lamin Jawo.

89
    Tomáš Ladra udržel míč u rohového praporku a ještě stačil odcentrovat. Míč dolétl do rukavic Němečka.

87
    Domácí už mají jen posledních pár minut na odpověď. Pokud by prohráli i tento zápas, dostali by se už do hodně nepříjemné situace.

86
    Střídání v týmu FK Teplice:
    ze hřiště odchází Nemanja Mičević, přichází Roman Čerepkai.
    85. Lukáš MAŠEK - 1:2

85
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Teď už jdou hosté do vedení! Základem byla vyhraná hlavička ve středu hřiště po výkopu domácího brankáře Němečka. K balónu se dostal na pravém křídle Vasil Kušej, který pláchl teplické obraně a předložil míč na zadní tyč nabíhajícímu LUKÁŠOVI MAŠKOVI a ten ho uklízel už vlastně do odkryté brány – 1:2.

84
    Tomáš Ladra s Vasilem Kušejem umějí trápit obrany soupeřů! Spolupráce této dvojice vynesla šanci Ladrovi, jemuž skočil do střely v poslední chvíli Lukáš Havel. Ladra se pak dostal k ještě jednomu zakončení z levé strany šestnáctky, ale to nasměroval vedle vzdálenější tyče.

84
    Filip Havelka si navedl míč na pravačku a zkusil to tak z 23 metrů. Ne úplně špatná střela skončila metr nad.

83
    Neúnavný Abdallah Gning napadal brankáře Trmala a donutil ho zakopnout míč na tribunu.