Nový Jičín – Vyškov 2:3 (kon.) | SHKM Hodonín – Havířov 1:5 (kon.) | Opava – Znojmo 5:2 (kon.)
Kopřivnice – Vel. Meziříčí 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Šumperk – Technika Brno 4:3 (1:0 po s.n.)
Hronov – Cheb 1:0 (kon.) | Písek – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Tábor – Kobra 1:3 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 7:2 (kon.) | Kadaň – Kralupy n. Vltavou 3:2 (po pr.) | Řisuty – Mostečtí Lvi 3:6 (kon.)
Příbram – Benátky n/J 7:1 (kon.)
HK Nový Jičín
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
Hokej Vyškov
Středa 09.10.2024, 18:00 • Zimní stadion, Nový Jičín • 2. liga skupina Východ • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (20:11:34)

Ďáblové ještě čtyři minuty před koncem třetí třetiny vedli 2:1, ale vítězství nakonec slaví hráči Vyškova, kteří si z novojičínského ledu odváží všechny tři body.

59:55
    Utkání se dohrává za brankou hostů.

59:49
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín:
    Roman Maliník – 2 min., sekání.

59:39
    Hamrla předvedl perfektní zákrok proti střele Hrušky z vrcholu levého kruhu.

59:20
    Žurek odjel na střídačku, Ďáblové to zkouší v šesti!

59:16
    Oddechový čas pro tým HK Nový Jičín.
    59:16 Tomáš KOMÍNEK - 2:3

59:16
    Vyškov právě vstřelil branku!
    Vyškov otáčí stav zápasu a 44 vteřin před sirénou jde do vedení. Mezi kruhy napřáhl ke střele TOMÁŠ KOMÍNEK, jenž propálil vše, co mu stáli v cestě. Asistence: Dominik Hohl.

58:56
    Žurek vyrazil střelu z pravé strany do rohu kluziště.

58:41
    Bekhendové nahození od modré čáry na branku neprošlo.

57:56
    Hosté opět kombinují před Žurkem.

57:23
    Hefka zahrál vysokou holí. Vhazovat se bude před střídačkou Vyškova.
    56:46 Matěj SEBERA - 2:2

56:46
    Hosté rychle srovnávají! Tomáš Komínek našel před brankou přesnou přihrávkou MATĚJE SEBERU, který pohotovým zakončením srovnává na 2:2. Asistence: Tomáš Komínek a Jakub Lehečka.

56:07
    Tlak Vyškova ukončil hlavní rozhodčí, jenž odpískal postavení útočícího hráče v brankovišti.

55:42
    Zakázané uvolnění Nového Jičína.
    55:08 Robin GEBAUER - 2:1

Kopejda

Branky a nahrávky: 29. Šotkovský (Hudeček), 56. Gebauer (Flok) – 38. Tomajko (D. Vašíček), 57. Sebera (Komínek, Lehečka), 60. Komínek (D. Hohl)

HK Nový Jičín: Žurek (Dolíška) – Hruška, Kania, Havlík, Vosátko, Stratil, J. Holáň, D. Holáň – Hlávka, Flok, Kořenek – Gebauer (C), Maliník (A), Škarka (A) – Capil, Kalač, Berka – D. Handl, Šotkovský, Hudeček – Činčala.
    Trenér: Petr Macháček

Hokej Vyškov: Hamrla (Šarman) – J. Sedláček, Šindelek, P. Hohl, D. Hohl (A), Ulbricht, M. Dufek, Hefka – Komínek (A), D. Štefka, Krejčiřík – Lehečka (C), D. Vašíček, Lekeš – Sebera, Tomajko, J. Nesvadba – Bartes.
    Trenér: Michal Konečný

Rozhodčí: Janda – Smetková, Návrat