Spišská N. Ves – Debreceni 5:3 (kon.) | Motor ČB – Black Wings Linz 7:3 (kon.) | Přerov – Šumperk 5:0 (kon.)
Slavia – Icefighters Leipzig 9:1 (kon.) | Benátky n/J – Füchse 2:3 (po pr.) | Kopřivnice – Havířov 2:7 (kon.)
Plzeň – Eispiraten Crimmitschau 3:0 (kon.) | VER Selb – Znojmo 2:3 (kon.) | EHC Chemnitz – Kadaň 3:2 (1:0 po s.n.)
VER Selb
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 06.09.2024, 19:30 • Netzsch Arena • Přípravné zápasy

Orli slaví cenné vítězství. Dokázali se prosadit ve všech třech třetinách a z Německa vezou potěšující výhru 3:2. O branky se postarali PATRIK URBAN, JAKUB MASAŘ a vítěznou trefu zaznamenal MIKULÁŠ BÍCHA. Za domácí dvakrát zamířil přesně MARCO PFLEGER. Důležitý zákrok zaznamenal ve třetí třetině FILIP MALÁČ. Menší mrzení je nad odstoupením mladíka ONDŘEJE CAKLA.

Generálka na ligu čeká Znojmo ve středu na ledě Hodonína.

Děkuji za sledování dnešního mezinárodního utkání a u dalších zápasů se budu těšit napočtěnou. Pěkný zbytek víkendu. (21:54:04)

58:32
    Maláč si poradil se střelou soupeře skrze obránce.

58:17
    Karafiát a Zeman za brankou neuspěli.

57:35
    Naopak Selb je za brankou Znojma a drží zde sekundy.

57:00
    Orlům se nedaří usadit se v pásmu.

55:10
    Vyloučení v týmu VER Selb:
    Hördler – 5 min., napadení.

Cakl se drží za ruku a odjíždí do kabiny...

55:10
    Hördler poslal zezadu Cakla nepříjemně na mantinel. Hra přerušena.

54:20
    Domácí se nyní pochopitelně tlačí dopředu, obtěžovali i Maláče, kterého jeden z hráčů vytlačil až mimo brankoviště.

52:48
    Orli právě vstřelili branku!
    Havlát vyhrál buly dopředu, sám puk dobruslil a nahodil před branku, kde číhal MIKULÁŠ BÍCHA, který neměl žádný problém puk posunout do sítě. Asistence: Robert Havlát.

52:14
    Domácí se cítí poměrmě bezradně, ve vlastním pásmu ve stoje rozjíždí akci.

51:20
    Kubíček se jen zbavil kotouče.

50:47
    Znovu dotek střídačky.

50:44
    Hra přerušena, vhazování na útočné modré Selbu.

50:18

Warty

Branky a nahrávky: 10. Pfleger (Miglio, McMillan), 22. Pfleger – 5. Urban (Špaček, Kubíček), 28. Masař, 53. Bícha (Havlát)

VER Selb: Weidekamp (Carr) – Heyter, Hördler, Campbell, Gläßl, Plauschin, Raab, Marusch – McNeill, McMillan, Miglio – Pfleger, Peter, Winquist – Kiedewicz, Bassen, Krymskiy – Hofmann, Gelke, Schwamberger.
    Trenér: Craig Streu

HC LERAM Orli Znojmo: Synek (30. Maláč) – Sova (C), Hrůzek, Jenáček, Hodinář, Sedláček, Kubíček – Beránek (A), Zeman (A), Cakl – Karafiát, Urban, Špaček – Masař, Havlát, Bícha – Bárta, Hanula, Pozděna.
    Trenér: Milan Procházka

Rozhodčí: Daniel Kannengießer, Jens Steinicke – Leonie Ernst, David Tschirner