Michalovce – Košice 4:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:3 (po s.n.) | Kobra – Havlíčkův Brod 2:3 (0:2 po s.n.)
SHKM Hodonín – Znojmo 1:6 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 3:8 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Hronov 2:1 (kon.)
po s.n.
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:3 (1:0, 1:2, 1:1)
HK Nový Jičín
Středa 11.09.2024, 18:00 • ZS Valašské Meziříčí • Přípravné zápasy

Je konec. HC Bobři Valašské Meziříčí doma remizují v generálce s týmem HK Nový Jičín 3:3. Domácí dostal do vedení hned v úvodu Jan Dluhoš, ten se radoval po střele od modré. Ďáblové udeřili těsně před koncem poloviny zápasu Zdeňkem Hudečkem a po něm dostal hosty do vedení Adam Flok. Bobři však nesložili zbraně a vyrovnání jim zajistil ve 31. minutě, po rychlém kontru, Adam Turek. Poté měli Valaši převahu šancí, ale Klímek ukazoval svou kvalitu. Adam Turek svým druhým gólem dal domácím vedení v 53. minutě a už to vypadalo na výhru Bobrů. Jenže chyba lávky, Stratil totiž dostal při powerplay hostů namazáno a pak poslal puk do odkryté branky. Oba celky si pak daly deset samostatných nájezdů, ale ani jeden nebyl proměněn. (20:16:27)

Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Tak to je pro domácí hodně nešťastný závěr zápasu. Gólman Ševců se snažil vyhodit touš před najíždějícím hráčem, ale trefil jenom soupeře. JIŘÍ STRATIL pak poslal kotouč do odkryté domácí branky – 3:3.

59:48
    Oddechový čas pro tým HK Nový Jičín.

59:48
    Ďáblové nyní na levé straně vyrobili jenom ofsajd a to vypadá na konec snů o vyrovnání.

59:34
    Hosté hrají powerplay, ale zatím to je bez zakonření.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 1. Dluhoš (19), 31. Turek (Koláček), 53. Vávra (Goiš) – 29. Flok, 29. Hudeček, 60. Stratil