Ž. Vlci Brno – Chrudim 4:5 (kon.) | Rapid Ústí n/L – Olympik Mělník 4:4 (kon.)
Žabinští Vlci Brno
4:5 (1:3)
FK Chrudim
Pátek 30.08.2024, 20:00 • SH Modřice, Benešova 274, okres Brno-venkov • 1. Futsal liga • 1. kolo

Je konec. Žabinští Vlci Brno doma v prvním kole nestačili na tým FK Chrudim těsně 4:5. Favorit z Chrudimi první dějství ovládl o dvě braky (1:3). V tom druhém přidal další dvě a už to vypadalo, že půjde o jasnou záležitost. Domácí ale nesložili zbraně a šli do powerplay. Odměnou jim bylo ale jenom v závěru snížení náskoku favorita. Všechny body tak putují do Chrudimi. (21:40:17)

39:35
    Vlci si po oddechovém času vybojovali rohový kop a jdou do powerplay.

39:27
    Oddechový čas pro tým Žabinští Vlci Brno.

39:01
    Vlci přežili standartku, ale míč má Chrudim.

38:48
    Kapitán domácích vidí žlutou kartu a hosté budou nyní zahrávat přímý volný kop.

38:48
    Žlutá karta pro tým Žabinští Vlci Brno (Chroust).

38:40
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
    Vlci se dostali necelé dvě minuty před koncem zápasu na rozdíl jediného gólu. JAN HAVEL totiž z poloviny hřiště prostřelil všechno, co mu stálo v cestě – 4:5.

37:58
    Oddechový čas pro tým FK Chrudim.

36:17
    Vlci hraji powerplay s brankářem Viklickým.

35:38
    Akumulované fauly 4:1.

34:10
    Zápletka je tady, Vlci snížili necelý šest minuty před koncem na rozdíl dvou branek. DOMINIK HAVLÍN utekl do rychlého kontru a prostřeluje brankáře hostů – 3:5.

33:15
    Vlci snižují náskok Chrudimi při powerplay. Teichman našel svého kolegu na ose a TOMÁŠ CHRÁSCINA našel parádně vikýř branky hostů – 2:5.

31:23
    Vlci hrají powerplay.

31:19
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Favorit vstřelil už pátou branku v zápasu. Hostující Záruba poslal balon na DAVIDA DROZDA a ten poslal míč přesně do šibenice – 1:5.

30:53
    Chrudim dominuje na balonu a Vlci se nyní snaží hrozit z rychlých kontrů.

30:47
    Pfeffer se dopustil nedovoleného zákroku, akumulované fauly 3:1.

29:44
    Cráscina se dopustil druhého akumulovaného faulu Vlků. Akumulované fauly 2:1.

26:58
    Hosté jdou před polovinou druhého poločasu do tříbrankového vedení. Chráscina chyboval a chrudimský David Drozd jej připravil o míč. Ten poslal na svého bratra a PAVEL DROZD zblízka expedoval balon mimo dosah brankáře – 1:4.

Vít Káňa

Branky: 10. Balog (vla.), 34. Chráscina (Teichmann), 35. Havlín (Havel), 39. Havel – 3. Seidler (Záruba), 6. Krotil (Drozd David), 14. Drozd David (Koudelka), 27. Drozd Pavel (Drozd David), 32. Drozd David (Záruba)

Karty:   39. Chroust (ZVB)

Žabinští Vlci Brno: Vyklický (Večeřa) – Chroust (K), Řezník, Koutný, Havel, Pfeffer, Řezník F., Teichmann, Havlín, Chráscina.
    Trenér: Radek Toman

FK Chrudim: Špánik – Záruba (K), Formáček, Max, Koudelka, Drozd P., Drozd, Tomek, Balog, Krotil, Seidler, Javorski.
    Trenér: Matěj Slováček

Rozhodčí: Gasnárek, Kabeláč, Šenkýř