Chrudim – Olympik Mělník 4:2 (kon.) | Slavia – Vysoké Mýto 6:3 (kon.) | Ž. Vlci Brno – Interobal Plzeň 2:8 (kon.)
FK Chrudim
4:2 (2:1)
SK Olympik Mělník
Pátek 18.10.2024, 19:001. Futsal liga • 6. kolo

Konec zápasu. (20:43:11)

38:46
    Olympik opět posouvá brankáře na útočnou polovinu a bude se snažit ještě o další kontaktní branku.

37:32
    Na druhé straně bezchybný Tarr zlikvidoval také ránu Radima Záruby z levé strany hřiště.

37:12
    Machytka znovu nepříjemně dotíral před chrudimskou brankou, Vahala musel opět na zem.
    36:23 MACHYTKA - 4:2

36:23
    Mělník právě vstřelil branku!
    Z následného protiútoku však hosté snižují! PATRIK MACHYTKA prudkou levačkou na přední tyč propálil Ondřeje Vahalu a ještě vrátil hosty do hry o bodový zisk – 4:2!

36:06
    O chvíli později Krotil ještě z lepší pozice napálil jen dobře Tarra.

35:48
    Hned při prvním střídání se do střelecké listiny mohl zapsat Štěpán Krotil, jeho ránu z pravé strany ale brankář Tarr vytěsnil mimo tři tyče!

35:32
    Hosté si vyžádali oddechový čas a spřádají plány na závěrečné minuty dnešního zápasu.
    33:51 KOUDELKA - 4:1

33:51
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Zdá se, že překvapení nás dnes nečeká! TOMÁŠ KOUDELKA šikovně zachytil rozehrávku soupeře na půlící čáře, pomyslně si narazil s Davidem Drozdem a nadvakrát procpal míč přes bránící hráče a gólmana do sítě – 4:1!

32:19
    Jiří Vokoun měl na noze snížení, z volného přímo kopu obstřelil zeď a radost mu sebral Balog stojící ideálně u levé chrudimské tyče!

32:16
    Roman Mareš připisuje skluzem třetí faul na konto Chrudimi, Mělník je na jednom.
    31:10 MAX - 3:1

31:10
    Domácí přece jen střílí uklidňující trefu! Rychlý protiútok proměnil MAX, který včas zavřel zadní tyč po přihrávce Michala Seidlera – 3:1!

31:01
    Ježek se snažil tečovat dlouhý výhoz Tarra, na Vahalu si ale nepřišel.

30:21
    No a pozor! Autor první branky Olympiku Tomáš Zita se mohl stát znovu hrdinou, postupoval totiž sám na gólmana! Ondřej Vahala proti němu vyběhl a jeho přízemní střelu vytěsnil mimo prostor tří tyčí!

30:10
    Deset minut do konce druhého poločasu a je málokdo čekal, že v tento moment bude ještě vše otevřené.

29:35
    Seidlerova střela z nulového úhlu neměla šanci na úspěch.

Petr Dejnožka

Branky: 7. Seidler, 16. P. Drozd (D. Drozd), 32. Max (Seidler), 34. Koudelka (D. Drozd) – 8. Zita (Sváta), 37. Machytka (Sváta)

FK Chrudim: Vahala (Špánik) – Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Tomek, Záruba, Maereš, Formáček, Max, Balog, Krotil, Seidler
    Trenér: Matěj Slováček

SK Olympik Mělník: Tarr (Buchvak) – Sváta, Vokoun, Zita, Abrham, Chalupa, Patrman, Machytka, Ježek, Mikyska
    Trenér: Pavel Šuba

Rozhodčí: Rygl – Pivoňka, Kliner