2:1 po nájezdech
Je konec, na hřišti propuká obrovská radost hráčů Indie. Ta totiž porazila ve čtvrtfinále turnaje výběr Velké Británie po samostatných nájezdech 4:2. V 17. minutě viděl domácí Rohidas červenou kartu za hokejku v obličeji soupeře. Indové se ale poté dostali do vedení zásluhou Hamanpreeta Singha po trestném rohu o minutu později. Britové tlačili, ale vstřelili pouze jednu branku. Lee Morton ve 27. minutě srovnal stav. Britové bušili do obrany Indie, ale po 60 minutách hry už gól nepadl. O vítězi tak rozhodly nájezdy. V nich hosté dvakrát selhali a hrdinou se stal indický brankář Parattu Raveendran.

(0:0, 0:0, 1:0, 1:0)
Zápas mezi Nizozemskem a Austrálií nepřinesl mnoho šancí a to se také podepsalo na skóre. Dlouho jsme museli čekat na první gól, který nakonec obstaral Telgenkamp. To celek v oranžových dresech nastartovalo a pomineme-li drobné chybky, již tým ve zbytku zápasu kontroloval hru. Předvedená hra odpovídá výsledku, takže se Nizozemci mohou radovat ze zaslouženého postupu. To je z mé strany vše. Přeji vám poklidný zbytek neděle a zase někdy u dalších sportovních událostí.