0:2
3:6
4:6
Ve čtvrtfinále narazí Román Burruchaga na vítěze duelu Vít Kopřiva – Joris De Loore.
1:2
4:6
6:1
3:6
Vít Kopřiva (127.) nesplnil na antukovém challengeru v portugalském Oeiras roli papírového favorita a turnaj pro něj skončil už v osmifinále. Nasazená čtyřka v něm prohrála za 2 hodiny a 21 minut 4:6, 6:1 a 3:6 s Belgičanem Jorisem De Loorem (208.). Kopřiva vstoupil do zápasu ziskem tří gemů v řadě, pak ale pro změnu dalších pět prohrál. Ve druhém setu byl jasně lepším hráčem. V tom rozhodujícím začalo silně foukat a s podmínkami se lépe vypořádal soupeř, ačkoliv vedl Kopřiva z jeho startu 2:0.
WTA Parma (Antuka)
1:0
7:5
0:0
skreč 2
Jesika Malečková (520.) postoupila na turnaji WTA 125 v italské Parmě do čtvrtfinále. Česká tenistka sice prohrávala s Emilianou Arangovou (118.) už 2:5, ale pak si podržela podání a na začátku deváté hry Kolumbijka při dobíhání kraťasu nepříjemně spadla u sítě. Po desetiminutovém ošetřování to sice ještě zkusila, ale její hra byla limitována zdravotními problémy. Malečková otočila úvodní set, vyhrála ho 7:5 a Arangová posléze skrečovala.