Sledujte:
0:2
4:6
2:6
A je hotovo! Anna Karolína Schmiedlová pokračuje v úžasné pouti turnajem a připisuje si skalp další favoritky. Nyní ukončuje cestu Barbory Krejčíkové, u které se možná projevila i únava posledních dní. Češi tak nezískají olympijský cenný kov v singlu, ale snít mohou ve čtyřhře žen i v té smíšené.
2:1
3:6
6:1
10:5
Česká dvojice Tomáš Macháč, Adam Pavlásek si vychutnává skandování fanoušků „Hoši, děkujem!“ Zaslouženě. Po prvním setu to vypadalo, že německá dvojice má zápas pod kontrolou, jenže od druhé sady převzal český pár otěže zápasu a otočil výsledek na svou stranu a stejně jako včera zvládl i super tie-break. Český pár si tak zahraje semifinále s vítězem dvojice Alcaraz/Nadal vs. Krajicek/Ram.
1:2
6:2
4:6
5:10
Ve čtvrtfinále si to Muchová s Noskovou rozdají proti tchajwanskému páru Sie/Cao.
0:2
5:7
4:6
Ve čtvrtfinále se Češky utkají s ruskou dvojicí Andrejevová, Šnajderová. Ty dnes vyprovodily kanadský pár Dabrowská, Fernandezová s kanárem.
2:0
7:5
6:2
Kateřina Siniaková a Tomáš Macháč mohou hopsat na melodie populárního českého pokřiku "kdo neskáče není Čech." Po úvodním setu, který byl napínavý, byl ten druhý již v režii našich tenistů. Oba si dnes připsali dva postupy a v bojích o medaile budeme mít pořádné zastoupení.
0:2
4:6
2:6
A je dobojováno! V prvním setu za stavu 2.2 přišel první brejk, který získal český tenista, jenž v následující sadě sám o servis přišel. Klíčovou se tak stala sedmá hra první sady, kdy získal Vrbenský další servis soupeře a sám pak do konce setu svůj servis podržel a vyhrál tak poměrem 6:4. Druhý set poté Vrbenský hned odstartoval brejkem a další pak přidal v páté hře, kdy se dostal do vedení 5:1. Sám ve druhém setu o servis nepřišel a bez potíží ji tak ovládl 6:2. Vrbenský tak zopakuje v Liberci svou čtvrtfinálovou účast z roku 2018. Soupeřem mu bude lepší z dvojice Krumich – Guinard.
0:2
3:6
1:6
A je dobojováno! První set Krumich dobře rozehrál, díky brejku vedl 3:1. Poté ale prohrál pět her v řadě a první set tedy skončil vítězstvím Francouze 6:3. Sérii bez získaného gemu přerušil Krumich ve druhé hře druhé sady, když na svém servisu srovnal na 1:1. To byl ale také poslední gem, který v tomto utkání Krumich uhrál. Další pět her v řadě znovu opanoval Guinard a zaslouženě tak postupuje do čtvrtfinále, kde se utkání s dalším Čechem Michaelem Vrbenským.