08:20 (Sk. C, GER - SVK 1:0)
2:0
6:4
7:5
Zápas rozhodli nevynútené chyby nášho reprezentanta a výborný servis Marterera, ktorý za celý zápas dovolil iba jeden brejkbal.
10:21 (Sk. C, GER - SVK 2:0)
2:1
3:6
6:3
7:63
Ďakujeme za pozornosť pri sledovaní nášho prenosu.
13:22 (Sk. C, GER - SVK 3:0)
2:0
7:5
6:3
Ďakujeme za sledovanie dnešného prenosu. Slovensko v úvodnom zápase C skupiny finále Davisovho pohára podľahlo Nemecku 0:3.
2:1
2:6
7:5
6:1
Ve druhém kole může Kopřiva potkat krajana Paulsona, který zítra bude bojovat o postup s Němcem Fanselowem.
Challenger Kanton (Tvrdý povrch)
2:0
7:5
6:4
Dalibor Svrčina (288.) přešel i na třetím čínském challengeru v řadě přes úvodní kolo. V Kantonu byl jeho prvním soupeřem favorizovaný Japonec Jasutaka Učijama (161.), vítěz nedávného turnaje stejné kategorie v Čang-ťia-kangu. Český tenista zvítězil za hodinu a 43 minut poměrem 7:5 a 6:4. V prvním setu byl Svrčina dvakrát o brejk pozadu, ve druhém jednou. Učijama nezvládl ani jeden brejk na servisu potvrdit a po celý průběh zápasu střádal abnormální množství nevynucených chyb. Z postupu do osmifinále se tak naprosto zaslouženě radoval Svrčina. Jeho příští protivník vzejde ze souboje mezi Kazachem Kukuškinem a Rusem Donským.
2:0
6:3
6:2
Jakub Nicod přehrál v úvodním kole Challengeru v Dobriči Brita Olivera Crawforda jasně 6:3, 6:2. Český tenista těžil z vynikajícího servisu, po němž zaznamenal také hned 15 es. Nečelil tak ani žádnému brejkbolu. Crawford mu navíc pomáhal také nevynucenými chybami a celkově tedy neměl proti rozjetému soupeři šanci.
2:0
7:5
6:1
Sára Bejlek (144.) po pomalejším rozjezdu zvládla na antuce ve slovinské Lublani (WTA 125) odložené utkání prvního kola a postoupila po výhře 7:5 a 6:1 nad Leyre Romerovou Gormazovou (171.) ze Španělska do osmifinále. Nasazená čtyřka musela v prvním setu hned třikrát dotahovat ztrátu brejku, od stavu 4:5 už však povolila protivnici ve zbytku zápasu jediný gem. O čtvrtfinále si osmnáctiletá Bejlek zahraje buď s Běloruskou Dmitrukovou, nebo Chorvatkou Lukasovou.