7:62
4:6
4:6
2:6
Jakub Menšík měl utkání prvního kola rozjeté nadějně, vedl proti Alexanderu Bublikovi 2:0 na sety, ale nakonec se se slavným Wimbledonem loučí už v první kole, favorit v potřebný moment přepnul na vyšší rychlostní stupeň a dokonal velkolepý comeback.

O vítězství v prvním setu český tenista rozhodl brejkem hned v úvodním gemu, ve druhém tahal za delší konec provazu v tiebreaku. Od třetího setu ale úřadoval Alexander Bublik. Třetí i čtvrtý set získal výhodou jednoho brejku. V pátém setu bylo evidentní, že nasazené třiadvacítce zbylo více sil, soupeře přehrávala nejvýraznějším rozdílem a už mu povolila pouhé dva gemy.

Ve druhém kole Alexander Bublik utká s Francouzem Arthurem Cazauxem.
2:0
6:3
6:2
Marta Kostjuková potvrdila rolu favoritky a víťazí po setoch 6:3 a 6:2. Za pozornosť vám ďakuje Tomáš Hládek.
1:2
0:6
6:3
4:6
Aj druhá slovenská zástupkyňa na Wimbledone dnes končí. Schmiedlová zle vstúpila do zápasu a v prvom sete neuhrala ani hru. V tom druhom sa však zlepšila a získala ho pomerom 6:3. V rozhodujúcom sete však zaznamenala jeden hluchý gem, ktorý sa ukázal nakoniec ako rozhodujúci. Za pozornosť vám ďakuje Tomáš Hládek.
1:2
6:4
4:6
5:7
První českou tenistkou, která odehrála zápas na letošním Wimbledonu, byla Karolína Plíšková (46.). I přes velmi dobrý vstup do souboje s Dianou Šnajderovou (30.) se však s turnajem musí rozloučit. S vítězkou generálky v Bad Homburgu prohrála za dvě hodiny a 24 minut po setech 6:4, 4:6, 5:7. Ve druhém i třetím setu se přitom dostala česká hráčka do vedení o brejk. Šnajderové se ale povedlo ztrátu v obou sadách smazat. V rozhodující sadě disponovala Plíšková za stavu 4:4 hned třemi brejkboly, nepovedlo se jí ale ani jeden využít a Šnajderové se naopak povedlo ve dvanáctém gemu na returnu zápas ukončit.
2:1
1:6
6:3
6:2
Brenda Fruhvirtová (88.) si připsala ohromně cenný skalp, když v prvním kole Wimbledonu porazila favorizovanou Mirru Andrejevovou (23.)! Zápas, který trval rovné dvě hodiny, dokázala po prohraném prvním setu otočit a zvítězila 1:6, 6:3, 6:2. Fruhvirtová vstoupila do zápasu udrženým servisem, ale pak prohrála devět her v řadě. Přestože se za stavu 1:6 a 0:3 začala nadechovat k obratu, za stavu 2:3 si vzala medical time-out, při němž jí byl měřen tlak a puls. Po návratu na dvorec definitivně převzala otěže střetnutí, druhý set otočila a ve třetím se ujala vedení 2:0. Pak si obě hráčky čtyřikrát prorazily podání a Fruhvirtové se povedlo za stavu 4:2 udržet servis, což rozhodlo. V osmé hře na returnu zápas ukončila čistou hrou. V dalším kole si zahraje se Španělkou Paulou Badosaovou, která vyřadila Karolínu Muchovou.
2:0
6:3
6:2
Karolína Muchová (34.) dohrála na letošním Wimbledonu opět v prvním kole. V souboji bývalých členek TOP 10 žebříčku podlehla za hodinu a 21 minut 3:6 a 2:6 Paule Badosaové (93.). Češka, která absolvovala svůj druhý turnaj po téměř desetiměsíční pauze, doplatila mimo jiné na nedostatečnou herní praxi. Proti Španělce neproměnila ani jeden z celkových šesti brejkbolů a třetím rokem v řadě neprošla v All England Clubu sítem úvodní rundy.
0:2
6:73
1:6
Ve druhém kole narazí Linda Nosková na Biancu Andreescuovou, která si na úvod turnaje poradila ve dvou setech s Cristianovou.