ATP Kitzbühel (Antuka)
2:0
7:66
6:3
Máme za sebou konec dnešního zápasu, ve kterém vítězí Laslo Djere 2:0 na sety (7:6 6:3) proti Vítu Kopřivovi. První set byl velmi vyrovnaný, kde rozhodoval až závěrečný tie-break, ve kterém zvítězil srbský tenista 8:6. Ve druhé sadě rozhodl brejk na začátku, kdy Djere sebral svému soupeři podání a za stavu 2:0 na gemy šel podávat. Poté si už Srb pouze hlídal své podání a doservíroval celý zápas do vítězného konce. V následujícím kole se Laslo Djere utká se Seybothem Wildem.
ATP Umag (Antuka)
2:1
3:6
6:3
6:4
Tomáš Macháč nakonec nedokázal utrhnout třetí sadu na svou stranu, když mu nevyšel závěr utkání a vyrovnanou hru tak ztratil. S turnajem se loučí už v 1. kole. Hezký večer.
2:0
6:3
6:2
V osmifinále narazí Menšík na vítěze duelu Darderi – Ajdukovič.
WTA Praha (Antuka)
0:2
5:7
3:6
Barbora Palicová (272.) se ani při svém třetím startu v hlavní soutěži Livesport Prague Open nedočkala premiérové výhry. S ruskou favoritkou Oksanou Selechmetěvovou (255.) dokázala po většinu zápasu držet krok, v rozhodujících momentech ale tahala za kratší konec. Dvacetiletá držitelka divoké karty prohrála za hodinu a 53 minut poměrem 5:7 a 3:6, ačkoliv zkraje klání rychle vedla 3:1. Ve druhém setu se jí povedlo snížit z 0:3 na 2:3, jenže poté znovu nabrala manko brejku, které už ve zbytku utkání nedohnala.
1:2
5:7
6:4
3:6
Kateřina Siniaková poráží v prvním kole Livesport Prague Open Louisi Chiricovou po setech 7:5, 4:6 a 6:3. Ovšem nebyla v ideální kondici, nakonec však dokázala americkou kvalifikantku udolat a postupuje do druhého kola.
0:2
0:6
2:6
V osmifinále může dojít na atraktivní české derby s druhou nasazenou Kateřinou Siniakovou, která ve stejné chvíli ještě svádí na hlavním kurtu boj ve třetím setu s Američankou Chiricovou.
0:2
4:6
0:6
Dominika Šalková potřebovala pouhou hodinu k poražení Turkyně Zeynep Sönmezové a v souboji dvou mladých talentovaných hráček si připisuje cenné vítězství 6:4 a 6:0, když od poloviny prvního setu už na kurtu zcela dominovala.

Ve druhém kole se dvacetiletá Češka utká s vítězkou souboje Magdaleny Frechové z Polska s Astrou Sharmaovou z Austrálie.
2:0
6:3
6:2
Linda Nosková (27.) vstoupila do letošního ročníku pražského podniku WTA hladkou výhrou 6:3 a 6:2 nad Katarinou Zavackou (174.). Ukrajinskou kvalifikantku přemohla nasazená jednička a obhájkyně loňského finále za pouhou hodinu a čtvrt. Do utkání vstoupila ztraceným podáním. Pak nepotvrdila za stavu 3:1 brejk a Zavacká vyrovnala na 3:3. Zbylé tři gemy setu urvala favoritka a díky dalším dvěma brejkům ze druhé sady si dokráčela na centrálním dvorci pro pohodový postup do osmifinále. Nosková v něm může narazit na další Ukrajinku Sobolevovou, nebo Němku Lysovou.
0:2
4:6
3:6
Michael Vrbenský (257.) vstupoval do zápasu jako mírný favorit, s challengerem v Tampere se však loučí už v prvním kole, když ztroskotal na raketě Santiaga Rodrígueze Taverny (266.)
Argentinec prohrál sedm z osmi posledních zápasů v hlavní soutěži challengerů, dnes však ani jednou nezaváhal na svém podání, naopak Vrbenskému vzal servis celkem třikrát a i když se ve druhém setu dostal na rozdíl od prvního český tenista ke třem brejkbolům, ani jeden nedokázal proměnit. Rodríguez často zkracoval hru, celkově měl pestřejší paletu úderů, občas i štěstí na pásky a těsné auty a zahraje si osmifinále. Naopak Michael Vrbenský pokračuje ve výsledkovém trápení, které ho provází od postupu do čtvrtfinále v Prostějově.
WTA Varšava (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
3:6
První kolo v rámci turnaje WTA Varšavy mezi Valerií Savinychovou a Lindou Klimovičovou je u svého konce. Po relativně dvou vyrovnaných setech nakonec pro sebe urvala zápas česká tenistka.

Ta spoléhala zejména na svůj servis, ve kterém dokázala uhrát několik es, celkem jich v duelu bylo hned 12. V prvním setu sebrala soupeřce jedno podání a využila své a vyhrála 6:4. Forma pokračovala i do toho druhého, když už vedla Linda 5:1, jenomže soupeřka vše ještě zdramatizovala. Klimovičová jí sebrala poslední gem v střetnutí a vyhrála 6:3 a raduje se poměrem 2:0 z postupu do dalšího kola.