3:0
6:3
6:1
6:2
Je nutné konstatovat, že dnes si to český tenista prohrál převážně sám. Brita sice trápila první podání, ale jedenáct es a nespočet skvělých fifteenů ukázalo, že lepším hráčem bude on. Naopak Macháč zapsal bezmála čtyři desítky nevynucených chyb, sedm dvojchyb a byť měl v zápase světlé momenty, nakonec na US Open končí. Hezký večer!
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:3
Ve čtvrtfinále si Karolína Muchová zahraje s vítězkou utkání Woznická – Haddad Maiová.
6:4
Marie Bouzková ve čtyřhře na US Open končí v osmifinále, se Sarou Sorribesovou-Tormovou sice vzaly hned první podání Ellen Perezové a odskočily do vedení 2:0, pak ale ztratily sedm her v řadě. Druhý set probíhal dlouho bez brejku, až Španělka dokázala na podání za stavu 3:4 otočit z 15:40, ale při podání Bouzkové již australsko-americký pátý nasazený pár proměnil třetí mečbol a zlepšil si vzájemnou bilanci na 2:1.
US Open - mix (Tvrdý povrch)
1:2
6:74
6:2
7:10
Je konec! Aldila Sutjiadiová a Rohan Bopanna vítězí nad párem Ebden, Krejčíková po setech 7:6, 2:6 a 10:7. V první sadě přitom Krejčíková s Ebdenem vedli už 3:0, jenže soupeři se do sady vrátili a získali ji ve zkrácené hře. Ve druhém setu Češka s Australanem kralovali ve všech ohledech a vynutili si rozhodující supertiebreak. V něm ale rychle prohrávali už 2:8. Vzápětí se sice dotáhli na stav 7:8, jenže Bopanna poté kraloval na podání a dotlačil duel do vítězného konce.
Challenger Šanghaj (Tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:1
Zápas mezi Daliborem Svrčinou a Nicolásem Mejíou skončil lépe pro českého hráče. Ten po celý zápas na kurtu dominoval a svému soupeři povolil jen dva gemy. Rodák z Ostravy se v osmifinále utká s lepším z dvojice Seong Chan Hong – Tung-Lin Wu, a jestli podá podobný výkon jako dnes, tak má velkou šanci na úspěch.

Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne.
Challenger Tulln (Antuka)
2:0
7:64
6:2
Zápas mezi Martinem Krumichem a Jonášem Forejtkem skončil lépe pro prvně jmenovaného. Utkání bylo dlouho vyrovnané a první set rozhodovala zkrácená hra. Tam byl dlouho lepší Forejtek, ale nedokázal svůj náskok udržet a první sadu prohrál. Ve druhém setu už to bylo jednoznačnější. Krumich dokázal využít dva brejkboly a zaslouženě vyhrál 6:2. Rodák z Kolína v osmifinále narazí na lepšího z dvojice Max Houkes – Jerome Kym.

Já se s Vámi loučím a bude se u tenisu těšit zase někdy příště.