3:0
6:3
6:4
7:5
Jannik Sinner byl již dekorován pohárem pro vítěze! To je z mé strany vše a někdy se u tenisu těším zase na počtenou!
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
0:2
5:7
5:7
Vítězkou letošního ročníku US Open se v New Yorku stala Aryna Sabalenková (2.). Stejně jako před třemi týdny na tisícovce v Cincinnati porazila ve finále domácí Jessicu Pegulaovou (6.), a to za necelé dvě hodiny poměrem dvakrát 7:5. Pegulaová šla v prvním setu po brejku do vedení 2:1, jenže ho nepotvrdila a zakrátko prohrávala 2:5. Následující minuty patřily opět Američance, která vyrovnala na 5:5 a měla na příjmu brejkbol. Sabalenková ho odvrátila a následně sama dějství skrze pátý využitý setbol na příjmu ukončila. Ve druhé sadě měla Sabalenková brejkbol na 4:0. Pegulaová otočila na 5:3 a zdálo se, že finále má namířeno do rozhodujícího dějství. Rodačka z Minsku nicméně zvládla v pravý moment znovu zkoncentrovat síly a ziskem čtyř gemů v řadě vybojovala třetí grandslamový titul.