2:1
24:22
19:21
15:7
Čeští plážoví volejbalisté Tomáš Semerád a Jan Dumek svedli coby náhradníci ME v úvodním zápase nečekaně vyrovnaný zápas s favorizovanou norskou dvojicí Hendrik Mol a Mathias Berntsen. V koncovce první sady však nevyužili čtyři setboly, což je v důsledku stálo vítězství. Rovněž zcela vyrovnaný druhý set dokázali dotáhnout těsně ve svůj prospěch, pak ale nezachytili vstup do zkráceného setu a ten byl již jasnou záležitostí favoritů.
1:2
26:24
16:21
14:16
Z přenosu je to vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
0:2
15:21
17:21
Olympioničky Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová potvrdily role favoritek a v tabulce základní skupiny A se dostávají na první příčku! Večer čeká českou dvojici nizozemský pár Koninková, Poieszová.
2:0
21:18
21:14
Česká dvojice Miroslava Dunárová, Daniela Mokrá nenavázala na své úvodní vystoupení a ve druhém utkání na ME podlehla favorizovanému německému páru Ludwigová, Lippmannová po setech 18:21, 14:21.

Češky může mrzet obzvlášť úvodní sada, ve které po většinu času vedly. Jenomže jim nevyšla koncovka, prohrály několik výměn v řadě a ztratily kontrolu nad vývojem zápasu.
2:0
21:11
21:15
Je dobojováno! Německý pár Müllerová, Tillmannová poráží českou dvojici Dunárová, Mokrá po setech 21:11 a 21:15. Němky tak vyhrály všechny tři duely v základní skupině a mají jistý postup. Naopak česká dvojice ovládla dva zápasy a nyní si připsala první porážku. Dnes však byl rozdíl na dvorci markantní, Němky si pokaždé vytvořily náskok a už jej nepustily.
2:0
21:19
21:16
Je dobojováno! Český pár Hermannová, Štochlová zvládl i třetí duel v základní skupině a poráží domácí pár Koninková, Poieszová po setech 21:19 a 21:16. Nizozemky přitom v prvním setu kráčely za jeho ziskem, jenže nezvládly koncovku. Ve druhé sadě už kraloval český pár.